Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki budowlane Borówki - Ogłoszenia sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Jezierskiego

Bolesławiec(Borówki + 17 km)

1 750 000 zł1 500 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 1 500 m , Usługi, zabudowa do 40% Są działki dobre i są takie, które otwierają realne możliwości biznesowe. Ta należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Sucha

Sucha(Borówki + 25 km)

190 000 zł1 869 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1 869 m2 w Borach Tucholskich, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koronowskiego. *** oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości *** Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Suszki

Suszki(Borówki + 22 km)

120 500 zł1 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Gać

Gać(Borówki + 19 km)

57 000 zł1 475 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Gać zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rogóżno

Rogóżno(Borówki + 22 km)

170 000 zł2 575 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2575 m (nr 1266, obręb Rogóżno, gmina Łańcut - wymiary ok. 21 123 m), położona w spokojnym, rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Chmury

Przybyszówka,Rzeszów(Borówki + 15 km)

13 971 500 zł27 943 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka 2,7943ha mpzp rzeszów dworzysko Tylko u nas Oferta na wyłączność Rzeszów Dworzysko ul. Ludwika Chmury Działka położona w Strefy Ekonomicznej Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dynów

Centrum,Dynów(Borówki + 17 km)

159 000 zł1 295 m² 12 277,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 12,95 ara, położoną w malowniczej miejscowości Dynów.